Nasıl Kullanılır?

Öncelikle, Roitel abonesi olmanız gerekmektedir. Abone olmak için buraya tıklayınız. Eğer zaten abone iseniz, var olan Telefon Numaranızı ve Voip Şifrenizi kullanarak RoiPhone'u hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • RoiPhone uygulamasını kullanabilmeniz için öncelikle kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Bunun için uygulamaya girdiğinizde açılan ekranın sağ alt köşesinde yer alan Fazlası alanına dokununuz.

  • Açılan ekranda sırasıyla en üstte yer alan Ayarlar ve daha sonra Hesap Ayarları alanına dokunun.

  • Hesap Ayarları ekranında yer alan Kullanıcı Adı alanına Roitel tarafından size verilmiş kullanıcı adınızı ve Parola alanına voip şifrenizi girerek sol üst köşede yer alan Ayarlar alanına dokunun. Böylelikle kullanıcı adınızı ve şifrenizi RoiPhone uygulamasına tanımlamış olacaksınız.

  • RoiPhone uygulamasına ilk girdiğinizde açılan ana ekranda aramalarınızı gerçekleştirebileceğiniz Klavye ekranı açılır. Bu ekranda sağ üst köşede Çevrimiçi yazısını gördüğünüzde artık arama yapmaya başlayabilirsiniz. Arama gerçekleştirmek için aramak istediğiniz numarayı girerek Ara yazan yere dokunmanız yeterlidir. Sağ üst köşede bulunan klavye simgesine dokunarak ekran klavyesini açabilirsiniz. Girdiğiniz numarayı rehbere kaydetmek istediğinizde sol alt köşede yer alan MENU alanına dokunarak açılan ekranda Numarayı Kaydet seçeneğini kullanabilirsiniz. Rehberde kayıtlı olan birini aramak istediğinizde ise uygulamanın alt kısmında yer alan Kişiler alanına girerek seçtiğiniz kişinin adına tıklamanız yeterli olacaktır.

  • RoiPhone uygulamasının alt kısmında yer alan Hızlı Arama alanı, rehberden seçtiğiniz kişilere kolay ve çabuk erişimi sağlar. Sağ üst köşede yer alan + simgesine dokunarak istediğiniz sayıda Hızlı Arama kişisi tanımlayabilirsiniz.RoiPhone uygulamasının alt kısmında yer alan Son Aramalar alanından yapmış olduğunuz tüm aramaları görüntüleyebilir, tekrar arama yapabilir, listelenmesini istemediğiniz aramaları tek tek veya topluca silebilirsiniz.

  • RoiPhone uygulamasının alt kısmında yer alan Fazlası alanında yer alan Geri Arama alanında ise Arayan Numara alanına kendi numaranızı, Aranan Numara alanına aranmasını istediğiniz numarayı girerek veya rehberden seçerek bir geri arama oluşturabilir, Mesajlar alanını kullanarak yakın bir zamanda hizmetinize sunulacak olan RoiSMS hizmetini kullanabilirsiniz.

RoiPhone kullanıcısı olmak için hemen başvuruda bulunabilirsiniz

Başvur

RoiPhone'u Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz

İndirmek için tıklayınız