Yetkili Ödeme Merkezleri (YÖM) için Kontörlü Telefon Hizmeti

Tüdaş tarafından ING Bank güvencesinde hayata geçirilen, yetkili ödeme merkezlerindeki kontörlü telefon hizmetlerini Roitel sağlamaktadır. Kontörlü telefon görüşmesi imkanı ile YÖM bayilerine ek gelir sağlanmıştır. Kontörlü telefon görüşme hizmetinin kurulum ve teknik desteği de Roitel uzmanlarınca sağlanmaktadır.


yom

KredixShop'lar için Kontörlü Telefon Hizmeti

Kredix tarafından yurt genelinde bayilik sistemi ile işletilen ve Yapı ve Kredi Bankası ile anlaşmalı olarak fatura ödeme hizmetlerini sigorta kapsamında sunan KredixShop'larda Roitel'in kontörlü telefon hizmeti verilmektedir. Kontörlü telefon görüşme hizmetinin kurulum ve teknik desteği de Roitel uzmanlarınca sağlanmaktadır.


kredix

Milleni Voip IP Bağlantı Hizmetleri

Milleni IP noktası kurulum hizmetlerini ve teknik desteğini Roitel sağlamaktadır. Milleni ile çok yönlü işbirliğimiz devam etmektedir.


milleni

Telpost Telekom

Telpost Telekom, tüm teknik ve altyapı hizmetlerinde Roitel Telekominükasyon ile işbirliği halinde çalışmaktadır. Ortak ürün ve hizmet çıkarmak için çalışmalarımız devam etmektedir.


telpost

Telecenter

Telecenter, tüm teknik ve altyapı hizmetlerinde Roitel Telekominükasyon ile işbirliği halinde çalışmaktadır. Ortak ürün ve hizmet çıkarmak için çalışmalarımız devam etmektedir.


telecenter